nav vajadzīgs ne c.lf.lv celteka.lf.lv www.celteka.lv
sākums | SLUDINĀJUMI | tuss | AL KLUBS | info | projekti | saites | pierakstīšanās| maršruti
             Vārds: Parole: ?

Wap versija: celteka.lv/wml/                Dzīvot ir labi, bet dzīvot zaļi - vēl labāk!   

Kultūrvēsturiskie
un dabas objekti
(materiāls sakārtots pa rajoniem un pagastiem)

www.autodoc.lv

English-Latvian translations
Angļu-Latviešu tulkojumi

Pasākumi, notikumi, jaunumi
Meklēt *pagastu
Jaunākie maršruti
- 1
- 1
- 1
- 1
- 1)


Nosaki savas upes tīrības pakāpi
Urtānu projektā!

Viesu nams "Jurguči"

Cesvaines novads
Lauku māja „Jurguci” atrodas ezera malā mierīgā, klusā un gleznainā Latvijas vietā Vidzemē. „Jurguci” ir lieliska vieta lai baudītu Latvijas dabas veltes. Šī ir ideāla vieta ģimenes atpūtai kopā ar bērniem. Viesiem, sildoties pie kamīna, tiks pasniegts nupat pagatavots īsts lauku ēdiens, kazas siers, svaigi slaukts kazas piens vai glāze vīna pie siera, lauku olas, kā arī kazlēna gaļa u.c. dabas veltes.
Atpūtnieki varēs izšūpoties 6 metrus augstās šūpolēs, uzspēlēt volejbolu, peldēties dīķī vai ezerā, slidot, slēpot, izbraukāt 4 ha lielo ezeru ar laivu, pamakšķerēt un paši nokūpināt vai citādi pagatavot savu zivju lomu. Bērniem ļoti patiks samīļot un pabarot kazas, tītarus, vistas, zosis un citus dzīvnieciņus, kas pieder māju saimniekiem.
Lauku mājā viena istaba speciāli ir atvēlēta profesionāli iekārtotam kosmētiskajam kabinetam, kurā iespējams veikt sejas masāžu, tīrīšanu, ķermeņa masāžu, manikīru, uzacu korekciju un daudzas citas procedūras. Netālu no atpūtas vietas atrodas Cesvaines pils, Gaiziņkalns, Nesaules kalns, Teiču rezervāts un citi objekti, kurus izrādīs gids. Atpūtniekiem tiks parādītas arī labākās sēņu un ogu vietas, jo blakus atrodas mežs.
Ierodoties pie mums Jūs varat ņemt līdzi telti un apmesties turpat pļavā, vai izmantot kādu no 4 omulīgi iekārtotajām istabiņām, kurās varēs izguldīt līdz pat 10 cilvēkiem. Brokastis iekļautas cenā.

9192326, 4852664, jurguci@navigator.lv

Papildus piedāvājumi

Cesvaines novads
Labiekārtots kosmētiskais kabinets un profesionāls kosmetologs, ķermeņa masāžas. Kazu gānāmpulks, vistas, pīles, zosis, tītari, kā arī saimniecībā ražota produkcija - lauku ēdieni, kazas siers, svaigs piens, olas, zāļu tēja. 6 metru augstas šūpoles, volejbols, futbols un citas sporta spēles, sēņošana. Iespējams pašam nokūpināt savu noķerto zivju lomu.

 

---------------------------------
© S.o. "Ceļteka"

Ziedojumi
Gribi arī savu lapu šeit? Zvani 29429518

Piedāvājam ievietot informāciju par dažādām tūrisma un atpūtas vietām, naktsmītnēm, ēstuvēm.
Interesēties
Programmēšana un dizains - Veidojam mājas lapas, logo, programmējam datubāzes un lietojumprogrammas.
English-Latvian freelance translator | Tulkojumi no angļu valodas | Paaugstināt Jūsu lapas reitingu meklētājos