nav vajadzīgs ne c.lf.lv celteka.lf.lv www.celteka.lv
sākums | SLUDINĀJUMI | tuss | AL KLUBS | info | projekti | saites | pierakstīšanās| maršruti
             Vārds: Parole: ?

Wap versija: celteka.lv/wml/                Dzīvot ir labi, bet dzīvot zaļi - vēl labāk!   

Kultūrvēsturiskie
un dabas objekti
(materiāls sakārtots pa rajoniem un pagastiem)

www.autodoc.lv

English-Latvian translations
Angļu-Latviešu tulkojumi

Pasākumi, notikumi, jaunumi
Meklēt *pagastu


Nosaki savas upes tīrības pakāpi
Urtānu projektā!

noteikumi

Vispārīgi noteikumi

1) Ceļtekas AL klubā var iestāties jebkura ar personas kodu identificējama persona. Pēc reģistrācijas pieteikuma iesniegšanas uz uzrādīto e-pasta adresi tiek nosūtīts apstiprinājuma kods. Visi Ceļtekas AL Kluba biedri iestājas klubā brīvprātīgi, iesniedzot savus personas datus un apstiprinot to pareizību.

2) Dalībnieku personas datu apstrāde notiek atbilstoši Fizisko personu datu aizsardzības likuma prasībām ar mērķi identificēt katru dalībnieku, lai nepieļautu sistēmas ļaunprātīgu izmantošanu. Dalībniekiem ir tiesības labot un papildināt savus iesniegtos datus (sadaļā "mainīt reg."), kā arī pieprasīt to dzēšanu. Personas dati tiks izmantoti tikai sistēmas robežās. Vārds, mobilā tālruņa numurs un e-pasta adrese tiks izsniegti citiem sistēmas dalībniekiem, kas paņemti vai pieteikušies par ceļabiedriem, arī citās valstīs esošajām personām kuras sevi reģistrējušas šajā sistēmā. Personas koda atbilstība vārdam un uzvārdam var tik salīdzināta Iedzīvotāju reģistrā. Citiem mērķiem bez dalībnieka piekrišanas dati netiks izmantoti. Sistēma nepieļauj apskatīt un labot citu dalībnieku datus un nepiederošu personu pieeja datiem ir aizsargāta fiziski un ar parolēm.

3) No kluba var tikt izslēgti kluba biedri, kas pastāvīgi konfliktē ar citiem kluba biedriem un sagādā tiem nepatīkamas situācijas, mainot savus plānus utml., kā arī tie, kas iesnieguši nepatiesu informāciju, īpaši ja tas traucē citiem kluba biedriem vai interesentiem. Izstāties no organizācijas var arī brīvprātīgi, paziņojot par to administrācijai.

4) Šie noteikumi var tikt apspriesti, papildināti un mainīti. Labojumus pieņem biedrības "Ceļteka" vadītājs. Labojumu gadījumā visiem kluba biedriem uz norādīto e-pasta adresi tiek izsūtīta to kopija.

Autobraucēju - līdzbraucēju kluba dalībniekiem:

5) Kluba biedru savstarpējā saskarsme notiek ar datubāzes starpniecību vai bez tās. Apvienojoties ceļojumam, neatkarīgi no tā garuma, degvielas izdevumi un īpaši vienojoties, arī citi izdevumi tiek sadalīti līdzīgās daļās, rēķinot katram braucējam attiecīgo daļu no vietu skaita automašīnā bet ne vairāk par 1 sant/km (parasti 0,7 sant/km). Auto vadītājs (īpašnieks) drīkst brīvprātīgi atteikties no līdzbraucēju kompensācijām.

6) Brauciena dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus, rīkoties atbilstoši drošības un aizsardzības principiem, izturēties ar cieņu pret ceļojuma partneriem un citiem ceļu satiksmes dalībniekiem. Brauciena laikā un pirms tā kā autobraucējam, tā arī līdzbraucējam aizliegts lietot apreibinošas un narkotiskas vielas, kā arī piedāvāt tās ceļojuma partneriem.

7) Organizācijas administrācija neuzņemas atbildību par kluba biedru savstarpējām attiecībām, kā arī nelaimes gadījumiem, kas notikuši kopējā brauciena vai kādā citā laikā. Neplānotie izdevumi, kas nav radušies līdzbraucēja vainas dēļ, ir uz auto vadītāja (īpašnieka) rēķina. Visi konflikti ir risināmi, pusēm savstarpēji vienojoties vai tiesas ceļā. Vēlams par konfliktiem starp sistēmas lietotājiem ceļojuma vai tā plānošanas laikā, kas attiecas uz sistēmas nepilnībām vai dalībnieku nelikumīgu vai neestētisku darbību, ziņot kluba administrācijai.

www.autodoc.lv
Jaunākie maršruti
- AddRyLXQAubACkvZ
- xFpcwleueXjKyjy
- gxtNeIwuESOkvOMEpS
- cMfVqNfkIVy
- OoTUzIYmboevIpvLt

Latvijas Petroglifu centrs

Ziedot lūdzu šeit:

AL Kluba piedāvājumi:
diemžēl pašlaik nav pieteikumu..
Ja gribi redzēt vairāk vai ierakstīt savu, piesakies ar savu lietotāja vārdu un paroli!
Ja tev tādu nav, piereģistrējies.

Top.LV

 

---------------------------------
© S.o. "Ceļteka"

Ziedojumi
Gribi arī savu lapu šeit? Zvani 29429518

Piedāvājam ievietot informāciju par dažādām tūrisma un atpūtas vietām, naktsmītnēm, ēstuvēm.
Interesēties
Programmēšana un dizains - Veidojam mājas lapas, logo, programmējam datubāzes un lietojumprogrammas.
English-Latvian freelance translator | Tulkojumi no angļu valodas | Paaugstināt Jūsu lapas reitingu meklētājos